Akıllı Gelişim Nedir?

Bir kitapçıya gidin ve “Kişisel Gelişim” kategorisine şöyle bir göz atın… “Ne kadar aptalca şeyler yazıyorlar” veya “Yahu bunları kim okuyor?” diye içinizden geçiriyorsanız doğru yerdesiniz!

Siz de kişisel gelişim dünyasındaki yüzeyselliğin, gereksizliğin, fazlaca gaza getirilişin farkındaysanız ve bu durum artık baygınlık veriyorsa doğru yerdesiniz!

Bir kitap okuyarak “dünyanın en başarılı satışcısı”, “En büyük CEO”, “En iyi iletişimci” olunamayacağının, dahası bunu sokaktan geçen herkesin yapamayacağının bilincindeyseniz doğru yerdesiniz!

akilligelisim.com hayatına aklıyla şekil veren ve kendini aklını kullanarak geliştirmek isteyen insanlara hitap eden, özet olarak “akıllı insanlar için kişisel gelişim”i amaçlayan bir sitedir.


Bu site kimlere hitap ediyor?

  • Okumayı sevenlere-Çoğunlukla kısa yazılar yazmıyorum. Bence içerik dolu değilse, okunmaya değmez.
  • Ne aradığını bilenlere-AkilliGelisim.com kişisel gelişim, sağlık, kişisel finans, iş hayatı ve verimlilik üzerine odaklanmıştır.
  • Sorgulayan insanlara– Bu site her önüne gelene inanmayan, sorgulayan, merak eden ve orjinal içerik talep eden kişilere değer katmak için yaratılmıştır.
  • Kişisel gelişim guru’larından bunalanlara- Beyin gücü ile her istediği şeyi başabilen, “secret” ile her istediğini elde edebilen guruların saçmalıklarından bunalmış kişileri bir araya toplamak ve gerçekçi “gelişim” fikirlerini yaratmak için tasarlanmıştır.

Powered by WordPress. Designed by Woo Themes

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.